bugaga permanent ban - Ajutor Gaming - EnjoyGame România 2018

[RECLAMA] Metin2 Shura

Jump to content
Sign In

Sign In

Register

Bine ati venit pe EnjoyGame!

Sign in to follow this  
bugaga

bugaga permanent ban

Recommended Posts

Ban Information 

Name: bugaga 

IP: 109.162.4.213 

Reason: Neprezentare.SS 

Unban Time: Permanent Ban 

Admin Name: CS.ENJOYGAME.RO | FREE VIP EVENT (22:00 - 08:00) 

Admin SteamID:  

Bună, sunt din Ucraina pentru că scriu prin intermediul unui interpret, îmi pare rău dacă nu vei scrie ceva de genul ăsta. Înțeleg că pot să joc, dar eram deja puțin obosit să vă trimit ecranele și fiecare admirator la rândul său. Și verificarea prin WG sau cum se cheamă și eu am făcut-o, unul dintre voi poate confirma, nu-mi amintesc exact cine. Aici sunt toate ecrane pe care mi le-ai facut nu o data, eu joc pe perete si nu vad sensul in chitches, realizeaza-l, incepe doar jocul, dezasambla sa fie amabil!   

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Daca stai atent sa te uiti vei stii cine ti-a facut poze.

adminul ti-a facut poze , si tu nu le-ai prezentat la timp ,omul si-a facut treaba Bugs !

nu m-ai înțeles. Am pus toate aceste screenshot-uri la timp, după care aș putea continua să joc. și anume, această interdicție a fost fără screenshot-uri, doar fără avertisment, au fost interzise și toate.

Nu înțeleg ce este problema? Am fost interzis fără niciun motiv, vă rugăm să cereți pe cineva care a interzis o dovadă, un demo sau altceva. Am pus aceste screenshot-uri ca dovadă a ceea ce joc fără cheaturi. și toți au fost imediat trimise la administratorul care ma întrebat despre asta. permiteți aceleași Bugs să confirme acest lucru.

Bugs, FrontK, !W33D!, VmZ - vă rugăm să întrebați administratorii de aici, ei vor confirma că le-am făcut totul la timp

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this