Bine ati venit pe EnjoyGame!

Sign in to follow this  
Avalon

Campanie Admin

Recommended Posts

Salut am nevoie de câți va admini. toți începând de la Nivel  "1" Server este Nou deschis deci succesul cu, player sunt parțial niciuna

- Acești Admini. trebuie să dețină cel puțin, 4 ore zilnic să Aplice Reclame pe facebook cu serverul. și să aibă caracteristici Specificate a unui Admin. 

- Dacă Admini vor avea atitudine, de prost Gust exemple "eu de ce nu iau up" "eu dece nu am voie leader"  etc.. 'la prima abatere Warn a doua Remove!

- Vârsta minima 14+ Altfel respins direct cei sub 14! chiar dacă vor pune 14+ se afla după comportament.

- Cei care nu completează corespunzător modelul Respins fără discuți ... 

- Dacă sunteți Acceptați Adminul îl veți primi direct chiar dacă un owner  nu este online 

-  cererea sa face cu reply în acest topic fără alt topic.

-Model

Nume pe server:

Vârsta:

de ce dorești Admin Descrie-te în minim 50 de cuvinte(Obligatoriu):

ce? calități Specificate crezi ca  deții tu ca admin? minim 30 de cuvinte(Obligatoriu): 

Ești de acord să ai activitatea de minim 4 ore Zilnic pentru creșterea serverului? altfel vei fi demis?:

Ce realizări crezi că-ți  vei face pe Acest Server?: 

Specifică treaba unui helper și unui Admin:  

descrie-te în minim 150 de cuvinte(Obligatoriu): 

Crezi ca vei reuși sa reduci Activitate pe server pentru populare?:

CAMPANIE ADMIN DESCHISĂ 

Succes Aplicanților 

Nume pe server:RobertSILENCE

Vârsta:17

de ce dorești Admin Descrie-te în minim 50 de cuvinte(Obligatoriu):Doresc admin pentru ca server-ul este abia deschis, si cred ca fondatorul este un baiat foarte matur si capabil de a detine un server, si vreau sa-l ajut sa-si populeze server-ul din rasputeri pentru a ajunge ceva. :)

ce? calități Specificate crezi ca  deții tu ca admin? minim 30 de cuvinte(Obligatoriu): Foarte amabil/caterinca cu unii playeri.Ajutator/nevoios.

Ești de acord să ai activitatea de minim 4 ore Zilnic pentru creșterea serverului? altfel vei fi demis?:Da

Ce realizări crezi că-ți  vei face pe Acest Server?: Niste realizari foarte mari, dupa parerea mea.

Specifică treaba unui helper și unui Admin:  Treaba unui helper este de a, ajuta playerii noi cu informatii despre server cat si a adminilor la fel.Adminii se ocupa cu cheats/dm/etc

descrie-te în minim 150 de cuvinte(Obligatoriu): Salut, Sunt Robert, am 17 ani locuiesc in Constanta.Imi place foarte mult fotbalul cat si inot-ul imi place sa ies pe afara cu prietenii.In weekend imi petrec cate 5-6 ore pe samp.

Crezi ca vei reuși sa reduci Activitate pe server pentru populare?:Da, foarte multa dupa parerea mea.

1 hour ago, Robert31 said:

Nume pe server:RobertSILENCE

Vârsta:17

de ce dorești Admin Descrie-te în minim 50 de cuvinte(Obligatoriu):Doresc admin pentru ca server-ul este abia deschis, si cred ca fondatorul este un baiat foarte matur si capabil de a detine un server, si vreau sa-l ajut sa-si populeze server-ul din rasputeri pentru a ajunge ceva. :)

ce? calități Specificate crezi ca  deții tu ca admin? minim 30 de cuvinte(Obligatoriu): Foarte amabil/caterinca cu unii playeri.Ajutator/nevoios.

Ești de acord să ai activitatea de minim 4 ore Zilnic pentru creșterea serverului? altfel vei fi demis?:Da

Ce realizări crezi că-ți  vei face pe Acest Server?: Niste realizari foarte mari, dupa parerea mea.

Specifică treaba unui helper și unui Admin:  Treaba unui helper este de a, ajuta playerii noi cu informatii despre server cat si a adminilor la fel.Adminii se ocupa cu cheats/dm/etc

descrie-te în minim 150 de cuvinte(Obligatoriu): Salut, Sunt Robert, am 17 ani locuiesc in Constanta.Imi place foarte mult fotbalul cat si inot-ul imi place sa ies pe afara cu prietenii.In weekend imi petrec cate 5-6 ore pe samp.

Crezi ca vei reuși sa reduci Activitate pe server pentru populare?:Da, foarte multa dupa parerea mea.

Acceptat 

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this